O koszulkach

Nadruki na wszystkich ubraniach wykonujemy w najnowocześniejszej szwalni w Polsce, pracującej na najlepszych maszynach do nadruku cyfrowego. Dzięki zastosowaniu techniki DTG możemy oferować naszym klientom wielokolorowe nadruki wysokiej jakości w korzystnej cenie. Wieloletnie doświadczenie producenta koszulek, który zaopatruje w ubrania największych polskich YouTuberów gwarantuje najwyższą jakość produktu.

W przypadku materiałów jasnych (białe i inne) nadruk jest wykonywany bezpośredni na tkaninie, dzięki czemu nie jest wyczuwalny w dotyku. Na ciemnych materiałach na tkaninę najpierw nadrukowywany jest specjalny biały podkład, dzięki czemu kolory są żywe – na takich ubraniach nadruk jest wyczuwalny.

Aby cieszyć się jak najdłużej koszulką należy prać ją ręcznie lub na programie prania “delikatne” w max. 40*C. Zabronione jest suszenie ubrań w suszarkach automatycznych, nie wolno ich wybielać. Prasować należy koszulki na lewej stronie, omijając  obszar nadruku w trybie żelazka “jedna kropka”.

Koszulki składają się w 100% z bawełny, natomiast bluzy dla wzmocnienia szwów posiadają 70% bawełny oraz 40% poliestru.

Maksymalny rozmiar nadruku to wymiar A4, czyli 21×29,7cm. Rozmiar i położenie danego nadruku na koszulce zależny jest od wybranego wzoru oraz rozmiaru ubrania. Zdjęcia widoczne w produkcie są tzw. wizualizacją komputerową i służy jako podgląd produktu. Zatem nadruk pod względem rozmiaru, kolorów i położenia może nieco różnić się w rzeczywistości od prezentacji w karcie produktu. 🙂

 

Ze względu na to, że koszulki wykonywane są dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta to czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych oraz nie ma możliwości zwrotu oraz wymiany produktu. Prosimy o uważne zapoznanie się z tabelą rozmiarów w opisie każdego z produktów. 🙂