Konkurs PREORDER BTS Map of the Soul: 7

 

Wybór był niezwykle ciężki – co najmniej kilkanaście prac było brane pod uwagę – postanowiliśmy przeznaczyć na nagrodę jeszcze trzy KPOP BOX extra. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie (kilkaset zgłoszeń) – mamy nadzieję, że Ci, którym nie udało się wygrać nie będą smutni tylko miło będą wspominać przygotowywanie swoich prac 🙂

1 miejsce – BTS Season’s Greetings 2020

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez .·:*¨༺ owo ༻¨*:·. (@g._h0st)

 

 

Prace nagrodzone KPOP BOX:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#kpopowobts7 #btsarmy #motspersona #mots7 #bts #jhope #jimin #jungkook #mapofthesoul #persona #7

Post udostępniony przez Vanya Alex Byers (@vanyabyers)

Laureatów prosimy o wiadomość email na 7@kpopowo.pl w mailu podając numer zamówienia zakupu w naszym sklepie BTS MOTS7 oraz adresu do wysyłki. Dane będą weryfikowane poprzez późniejszy kontakt z naszej strony w prywatnej wiadomości do danego profilu zwycięzcy! 🙂 Na kontakt czekamy do końca kwietnia 🙂 GRATULACJE!


Kup BTS MAP OF THE SOUL: 7 na KPOPOWO.pl i weź udział w konkursie, gdzie do wygrania będzie BTS Season’s Greetings 2020 oraz 3x KPOP BOX!

Nagrody:

1 miejsce – BTS Season’s Greetings 2020

2-4 miejsce: KPOP BOX z wybranym zespołem

Zasady konkursu:

  1. Zakup w okresie preorder płytę BTS Map of the Soul: 7 w naszym sklepie (od 09.01.2020 do końca preorderu).
  2. Po otrzymaniu paczki zrób zdjęcie otrzymanej płyty i wstaw do mediów społecznościowych – Instagram, Twitter lub Facebook oznaczając nas na nim oraz używając hashtagu #KPOPOWOBTS7
  3. Nagrodzone osoby (4 osoby) wybierzemy komisyjnie – w skład oceny wchodzą jakość wykonania zdjęcia, przedstawienia najnowszego albumu BTS oraz inwencje twórcze autora zdjęcia (np. zdjęcie na tle przyrody, ozdobione innymi rzeczami związanymi z BTS, własnoręczne rysunki nawiązujące do BTS, itp)
  4.  Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2020, a wyniki zostaną podane 14 kwietnia 2020. W celu udziału w konkursie prosimy o zachowanie maila z numerem zamówienia – jest ono konieczne do otrzymania nagrody.
  5. Wyniki zostaną opublikowane na tej stronie.

Profil facebook: https://www.facebook.com/kpopowo/

Profil instagram: http://instagram.com/kpopowo/

Profil twitter: https://twitter.com/kpopowo